Ogłoszenia duszpasterskie 23.02.2019 r.

Jenin, 23.02.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W środę, 26 lutego, rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem będą odprawione w naszej parafii w Środę Popielcową: w kościele w Jeninie – o godz. 9 i 18, w kościelew Chwałowicach – godz. 16 i w kościele w Lubczynie – o godz. 17. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie Domu Księży Emerytów.
  2. W Środę Popielcową obowiązuje wierzących post ścisły i abstynencja od napojów alkoholowych.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek w kościele w Jeninie po Mszy św. o godz. 18, a następnie parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
Skip to content