Ogłoszenia duszpasterskie 16.02.2020 r.

Jenin, 16.02.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 15 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  2. Msze święte w tym tygodniu w kościele w Jeninie będą odprawiane od czwartku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi św. będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18. W poniedziałek, wtorek i środę nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  4. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  5. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1760 złotych, natomiast na potrzeby hospicjów do puszek – 1460 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content