Ogłoszenia duszpasterskie 9.02.2020 r.

Jenin, 9.02.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 15 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  2. We wtorek, 11 lutego, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych będzie odprawiona we wtorek w kościele w Jeninie o godz. 18. Warunkiem przyjęcia sakramentu chorych jest stan łaski uświęcającej, dlatego od godz. 17.30 będzie okazja do spowiedzi św.
  3. Spotkanie dla wszystkich dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców odbędzie się we wtorek o godz. 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  5. W piątek, 14 lutego, przypada święto Św. Cyryla i Metodego, Apostołów Słowian, Patronów Europy.
  6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10 w domu parafialnym w Jeninie.
  7. Spotkania dla ministrantów i lektorów odbędą się: w sobotę o godz. 11 w domu parafialnym w Jeninie oraz w przyszłą niedzielę w kościołach    w Chwałowicach i w Lubczynie.
  8. Zespół muzyczno-ewangelizacyjny „Nowonarodzeni” z Gorzowa zaśpiewa w kościele w Jeninie w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30. Po Eucharystii zapraszamy na Koncert Uwielbienia w wykonaniu zespołu „Nowonarodzeni”.
  9. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas przeprowadzą dzisiaj przy wyjściach z kościoła zbiórkę do puszek na potrzeby hospicjów.
  10. W poprzednią niedzielę na potrzeby zakonów kontemplacyjnych zebraliśmy do puszek 475 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content