Ogłoszenia duszpasterskie 2.02.2020 r.

Jenin, 2.02.20

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 16 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
 2. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich będzie rozbierać dekorację świąteczną w kościele jutro o godz. 17.
 3. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18.
 4. Świetlica w domu parafialnym będzie w drugim tygodniu ferii zimowych nieczynna.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie według następującego porządku:
 • we wtorek – klasy czwarte i piąte od godz. 17.30 do 18;
 • w środę – klasy szóste, siódme i ósme od godz. 17.30 do 18;
 • w czwartek – klasy ponadpodstawowe od godz. 17.30 do 18.
 1. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 18.
 2. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
 3. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w kościele w Jeninie w piątek o godz. 18, a następnie Wspólnota Intronizacyjna wznawia po przerwie świątecznej cotygodniowe adoracje Najśw. Sakramentu od godz. 18.30 do 19.30.
 4. Kurs przedmałżeński odbędzie się w dwie najbliższe soboty, 8 i 15 lutego, od godz. 9 do 14 w parafii Św. Józefa przy ulicy Brackiej w Gorzowie. Zakończenie kursu będzie miało miejsce w niedzielę, 16 lutego, podczas Mszy św. o godz. 12.
 5. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
 6. Zbiórka do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła, natomiast w przyszłą niedzielę będzie miała miejsce zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
 7. Ofiary zbierane za tydzień na tacę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie.
 8. Gminne Przedszkole Publiczne w Bogdańcu organizuje dzisiaj po obydwu Mszach świętych sprzedaż domowych wypieków, z której dochód będzie przeznaczony na sprowadzenie do Polski ciała naszej parafianki 5-letniej Nadii.
Skip to content