Ogłoszenia duszpasterskie 26.01.2020 r.

Jenin, 26.01.20

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Zimowisko dla dzieci i młodzieży, zorganizowane przez wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas, będzie miało miejsce w domu parafialnym w Jeninie w tym tygodniu według następującego programu:
 • w poniedziałek od godz. 11 do godz. 14 – Niebo w Jeninie usłane gwiazdami – zajęcia plastyczne;
 • we wtorek od godz. 11 do godz. 14 – Kajakiem dookoła świata – spotkanie z podróżnikiem Aleksandrem Dobą, który przepłynął samotnie kajakiem Ocean Atlantycki;
 • w środę od godz. 11 do godz. 14 – Gwiezdny bal karnawałowy w „Radosnej”;
 • w czwartek od godz. 9 do godz. 13 – Wyjazd do teatru na spektakl „Pinokio”;
 • w piątek od godz. 7 do godz. 15 – Zwiedzamy Muzeum Techniki w Berlinie.
 1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 16 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
 2. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane w tym tygodniu od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
 3. Biuro parafialne będzie czynne co tydzień w czwartki i w piątki przez pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św.
 4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza święta ku czci Niepokalanego Serca NMP z Komunią wynagradzającą będzie odprawiona w kościele w Jeninie o godz. 18.
 5. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Podczas każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia świec i gromnic. Za tydzień przypada również Dzień Życia Konsekrowanego, dlatego ofiary zbierane do puszek przy wyjściu z kościoła będą przeznaczone na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
 6. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św.
 7. Gminne Przedszkole Publiczne w Bogdańcu organizuje za tydzień akcję sprzedaży domowych wypieków, z których dochód będzie przeznaczony na sprowadzenie do Polski ciała naszej parafianki 5-letniej Nadii. Ciasta będą rozprowadzane po zakończeniu obydwu Mszy świętych.
Skip to content