Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2020 r.

Jenin, 12.01.20

1. Porządek odwiedzin duszpasterskich w rodzinach w tym tygodniu:
  • w poniedziałek (13 stycznia) – ulica Gorzowska od nr 1 do nr 38;
  • we wtorek (14 stycznia) – ulice Okrężna, Parkowa, Gorzowska od nr 41 do nr 55 i Cicha;
  • w środę (15 stycznia) – ulice Gorzowska od nr 57 do nr 100 i Miła;
  • w czwartek (16 stycznia) – ulica Gorzowska od nr 101 do nr 125;
  • w piątek (17 stycznia) – ulice Gorzowska od nr 126 do końca i Zielona.

Początek kolędy – o godz. 16.

1. Odwiedziny kolędowe będą miały miejsce w sobotę w Chwałowicach od nr 39 do końca. Początek kolędy – o godz. 9.
  2. W sobotę, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o zjednoczenie wszystkich chrześcijan.
  3. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę w domu parafialnym w Jeninie po Mszy św. o godz. 12.30.
  4. Sołtys i Rada Sołecka zapraszają wszystkie Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek, który będzie miał miejsce w przyszłą niedzielę w sali wiejskiej w Jeninie o godz. 15. Podczas spotkania wystąpi Kapela Retro.
  5. Spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup modlitewnych i apostolskich oraz dla stowarzyszeń istniejących w naszej parafii odbędzie się dzisiaj o godz. 15. Spotkanie przygotowuje trzecia róża różańcowa.
  6. W poprzednią niedzielę na działalność misyjną Kościoła zebraliśmy na tacę 710 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.