Ogłoszenia duszpasterskie 1.01.2020 r.

Jenin, 1.01.20

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiejsza uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki jest świętem nakazanym, w które każdy wierzący posiada obowiązek uczestnictwa we Mszy św. Dodatkowa Msza św. będzie odprawiona dzisiaj w kościele w Jeninie o godz. 18.
 2. Odwiedziny kolędowe odbędą się w tym tygodniu według następującego porządku:
 • w czwartek (2 stycznia) – ulica Wojska Polskiego (początek od przejazdu kolejowego);
 • w piątek (3 stycznia) – Osiedle Przylesie i Zielona Dolina.

Początek kolędy – o godz. 16. Rodziny, które w ostatnich latach z różnych powodów nie przyjmowały odwiedzin kolędowych, jeżeli chcą to uczynić w tym roku, proszone są o zgłoszenie się w zakrystii lub telefonicznie.

 1. Biuro parafialne w okresie trwania kolędy będzie nieczynne.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
 3. Odwiedziny duszpasterskie w katolickich rodzinach w sobotę będą miały miejsce w Lubczynie od nr 37 do końca. Początek kolędy – o godz. 9.
 4. Msza wynagradzająca do Niepokalanego Serca NMP będzie odprawiona w sobotę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 5. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w najbliższą niedzielę.
 6. Przedstawienie jasełkowe, przygotowane przez wolontariuszy i dzieci ze świetlicy „Radosna”, będzie wystawione w niedzielę w kościele w Jeninie po Mszy św. o godz. 8 i po Mszy św. o godz. 12.30.
 7. Spotkanie noworoczne dla seniorów, organizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, odbędzie się w niedzielę o godz. 15 w sali wiejskiej w Chwałowicach.
 8. Spotkanie opłatkowe parafialnych wspólnot „Przyjaciół Paradyża” rejonu gorzowskiego odbędzie się w niedzielę o godz. 16 w parafii Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie.
Skip to content