Ogłoszenia duszpasterskie 15.12.2019 r.

Jenin, 15.12.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będzie dekorować kościół na święta Bożego Narodzenia w środę o godz. 17.
  2. Obecny tydzień jest czasem spowiedzi adwentowych w parafiach. W naszej parafii spowiedź będzie miała miejsce w piątek, 20 grudnia, według następującego porządku: w kościele w Chwałowicach – od godz. 16 do godz. 16.30, w kościele w Lubczynie – od godz. 16.30 do godz. 17 oraz w kościele w Jeninie – od godz. 17 do godz. 19. W trakcie spowiedzi i po zakończeniu spowiedzi w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie będzie miał miejsce obrzęd Komunii św. Natomiast w kościele w Jeninie  o godz. 18 zostanie odprawiona Msza św.
  3. Biuro parafialne będzie w tym tygodniu wyjątkowo nieczynne.
  4. Poświęcenie szopek betlejemskich odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy św. Szopki do poświęcenia stawiamy przed ołtarzem.
  5. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać dzisiaj przy wyjściu z kościoła świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, za które składamy ofiary w wysokości 6 i 13 złotych, oraz opłatki wigilijne w kompletach, za które składamy ofiarę na zapłacenie ubezpieczenia na-szych kościołów. Można również nabyć kartki świąteczne oraz ozdoby choinkowe, wykonane przez dzieci ze świetlicy „Radosna”.
  6. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1870 złotych, a do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie – 355 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content