Ogłoszenia duszpasterskie 8.12.2019 r.

Jenin, 8.12.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 

  1. Msze roratnie będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. Biuro parafialne będzie czynne – jak zawsze – w czwartek i w piątek przez pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy świętej. W przyszłym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  3. Świąteczne spotkanie dla dzieci uczęszczających na zajęcia do świetlicy „Radosna” i wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w piątek o godz. 16.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu Mszy roratniej.
  5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10 w domu parafialnym w Jeninie.
  6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na utrzymanie diecezjalnego Domu Księży Emerytów.
  7. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie będzie dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
  8. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą przy wyjściu rozprowadzać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, za które składamy ofiary w wysokości 6 i 13 złotych, oraz opłatki wigilijne w kompletach, za które składamy ofiarę na zapłacenie ubezpieczenia naszych kościołów. Można również nabyć kartki świąteczne i ozdoby choinkowe, wykonane przez dzieci uczęszczające na zajęcia do świetlicy „Radosna”. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na prowadzenie zajęć w świetlicy
Skip to content