Ogłoszenia duszpasterskie 24.11.2019 r.

Jenin, 24.11.2019

1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
  2. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornym nabożeństwie.
  3. Rekolekcje adwentowe dla wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas odbędą się od piątku do niedzieli w sanktuarium w Rokitnie.
  4. W sobotę, 30 listopada, obchodzimy święto Św. Andrzeja Apostoła.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas duchowego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Podczas wszystkich Mszy świętych za tydzień odbędzie się poświęcenie wieńców adwentowych i opłatków wigilijnych. Wieńce do poświęcenia stawiamy przed ołtarzem.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  7. Parafialny Zespół Caritas będzie od najbliższej niedzieli rozprowadzać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki na stół wigilijny w kompletach. Za małą świecę składamy ofiarę w wysokości 6 złotych,   a za dużą – w wysokości 13 złotych. Natomiast za opłatki składamy ofiarę na zapłacenie ubezpieczenia naszych kościołów na przyszły rok.
  8. Cegiełki na koronę dla Matki Bożej Paradyskiej są do nabycia w zakrystii. Za cegiełkę składamy dowolną ofiarę.
  9. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają dzisiaj przy wyjściu z kościoła wieńce adwentowe.
  10. Rodzice będą dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbierać podpisy pod petycją w obronie Publicznego Przedszkola w Jeninie.
  11. Spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędą się dzisiaj po zakończeniu Mszy świętych.
  12. Spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego będzie dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.