Ogłoszenia duszpasterskie 17.11.2019 r.

Jenin, 17.11.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
 2. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek po wieczornym nabożeństwie.
 3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie wypominkowym.
 4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10 w kościele w Jeninie.
 5. II Diecezjalne Spotkanie Kobiet odbędzie się w sobotę w Babimoście.
 6. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to jednocześnie ostatnia niedziela roku kościelnego i dzień poświęcony Seminarium Duchownemu w Paradyżu. Ofiary zbierane na tacę za tydzień będą przeznaczone potrzeby naszego Seminarium.
 7. Spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędą się po zakończeniu Mszy świętych w przyszłą niedzielę.
 8. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać wieńce adwentowe za tydzień przy wyjściu z kościoła.
 9. Spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.
 10. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w kaplicy katedralnej w Gorzowie. Następnie odbędzie się spotkanie i zapisy w sali parafialnej przy ulicy Obotryckiej 10. Konferencje będą głoszone codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 19.
 11. Cegiełki na koronę dla Matki Bożej z Cudownego Obrazu Matki Bożej Paradyskiej, znajdującego się w naszym Seminarium Duchownym, są do nabycia w zakrystii. Za cegiełkę składamy dowolną ofiarę.
 12. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie  zebraliśmy na tacę 1430 złotych, a na pomoc chrześcijanom w Sudanie Południowym do puszek – 515 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content