Ogłoszenia duszpasterskie 10.11.2019 r.

Jenin, 10.11.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Jutro obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza za Ojczyznę będzie odprawiona jutro o godz. 18 w kościele w Jeninie. Z okazji jutrzejszego święta wywieszamy na naszych domach flagi biało-czerwone.
 2. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane od jutra do soboty po Mszy św. o godz. 18. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
 3. Dzieci, które chcą wystąpić w jasełkach, proszone są o przyjście w środę o godz. 16 do świetlicy „Radosna” w domu parafialnym.
 4. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę o godz. 19 w domu parafialnym w Jeninie.
 5. W środę, 13 listopada, obchodzimy święto Świętych Braci Męczenników Międzyrzeckich, Patronów naszej diecezji.
 6. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie wypominkowym.
 7. Próba scholi odbędzie się w sobotę o godz. 16.30 w domu parafialnym. Zapraszamy również nowe dziewczęta, które chciałyby śpiewać w naszej parafialnej scholi.
 8. Uroczysta Msza św. ku czci Św. Huberta, Patrona leśników i myśliwych, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.30 w kościele w Jeninie. Uroczystościom będzie przewodniczył Ksiądz Kanonik Wojciech Musiałek ze Szczecina. Po zakończeniu Eucharystii odbędzie się krótki koncert Zespołu Trębaczy Myśliwskich „Gorzowska Knieja”.
 9. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18 w kaplicy katedralnej przy ulicy Wełniany Rynek 18 w Gorzowie. Następnie odbędzie się spotkanie i zapisy w sali parafialnej przy ulicy Obotryckiej 10. Konferencje będą głoszone od poniedziałku do soboty o godz. 19.
 10. Zbiórka do puszek na pomoc chrześcijanom w Sudanie Południowym odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.
 11. W związku ze zbliżającą się koronacją Cudownego Obrazu Matki Bożej Paradyskiej, każdy wierny może złożyć dowolną ofiarę na koronę dla Matki Bożej. Cegiełki na koronę są do nabycia w zakrystii
Skip to content