Ogłoszenia duszpasterskie 3.11.2019 r.

Jenin, 3.11.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Spotkanie parafialnej wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po wieczornym nabożeństwie.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie wypominkowym.
  4. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie, a zbierane do puszek – na działalność polskiej sekcji Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  6. Osoby, które chcą regularnie odbierać za pośrednictwem parafii prasę katolicką, mogą się zapisać w zakrystii na prenumeratę czasopism. Tygodnik „Niedziela” oraz miesięcznik dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny” kosztują po 5 złotych, a tygodnik „Gość Niedzielny” – 6 złotych.

 

Skip to content