Ogłoszenia duszpasterskie 20.10.2019 r.

Jenin, 20.10.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.

  2. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie różańcowym.

  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10 w domu parafialnym w Jeninie.

  4. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w domu parafialnym.

  5. Próba scholi odbędzie się w sobotę o godz. 11 w domu parafialnym.

  6. Parafialny Dzień Seniora, organizowany przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Parafialny Zespół Caritas, odbędzie się w najbliższą sobotę. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12 podczas Mszy św. w kościele w Jeninie, a następnie seniorzy są zaproszeni na obiad do Sali Wiejskiej w Jeninie. Podczas uroczystości wystąpi Kapela Retro.

  7. Spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędą się w przyszłą niedzielę po zakończeniu Mszy świętych.

  8. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny i miesiąc modlitw za zmarłych. Pamiętajmy o grobach naszych bliskich zmarłych i o modlitwie za nich. Ministranci dzisiaj przy wyjściach z kościoła będą rozdawać kartki na wypominki, które czytelnie wypełnione składamy w naszej parafii w zakrystii lub w kopercie na tacę. Nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane w naszej parafii przez cały listopad.

  9. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1970 złotych, a do puszek na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – 550 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.

  10. Zakończył się projekt „Teatrzyk Majstersztyk”, który w październiku miał miejsce w świetlicy PZC „Radosna” w domu parafialnym w Jeninie. Dzieci zapraszają wszystkich na finał projektu, czyli przedstawienie, które zaprezentują dzisiaj w Sali Wiejskiej w Jeninie o godz. 16.

Skip to content