Ogłoszenia duszpasterskie 06.10.2019 r.

Jenin, 6.10.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. Najbliższy piątek, 11 października, jest w całej Polsce dniem modlitwy za Ojczyznę. W tej intencji odprawimy o godz. 17.45 w kościele w Jeninie Koronkę do Miłosierdzia Bożego i nabożeństwo różańcowe po wieczornej Mszy św., a następnie parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, Króla królów i Pana panów, poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu, zakończoną Apelem Jasnogórskim o godz. 19.30.
  3. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie, a zbierane do puszek – na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  4. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  5. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się za tydzień w parafii pw. Św. Maksymiliana Kolbego przy ulicy Czereśniowej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki będą głoszone od poniedziałku do soboty o godz. 18.45.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  7. Ministranci będą dzisiaj przy wyjściu z kościoła rozprowadzać ścienne kalendarze katolickie na przyszły rok. Kalendarz wielokartowy kosztuje 5 złotych, a kalendarz jednokartkowy – złotówkę.
Skip to content