Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2019 r.

Jenin, 29.09.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18.
 2. We wtorek, 1 października, rozpoczynamy odprawianie nabożeństw różańcowych. Nabożeństwa w tym tygodniu będą odprawiane od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 3. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w domu parafialnym w czwartek po wieczornym nabożeństwie.
 4. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
 5. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa będzie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie. Następnie odprawimy nabożeństwo różańcowe i parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi półgodzinną adorację Najśw. Sakramentu.
 6. Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca i Apostolatu Margaretka do Rokitna odbędzie się w najbliższą sobotę, 5 października. Z naszej parafii do Rokitna wyjedzie bus, na który można się zapisywać, wpłacając przy zapisie 25 złotych od osoby. Wyjazd sprzed kościoła w Jeninie nastąpi o godz. 9.
 7. Diecezjalny Dzień Skupienia dla Parafialnych Zespołów Caritas odbędzie się w sobotę w sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu. Początek – o godz. 9.30.
 8. Ogólnopolska Pielgrzymka Prawników na Jasną Górę pod hasłem: „Prawo a sumienie” odbędzie się w sobotę.
 9. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, prowadzone przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, rozpocznie się w sobotę w kościele w Jeninie o godz. 17. Msza św. z Komunią wynagradzającą będzie odprawiona o godz. 18.
 10. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
 11. W poprzednią niedzielę ze sprzedaży cebulek żonkili na Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie zebraliśmy 970 złotych. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wsparli finansowo prowadzenie Hospicjum.
 12. Ministranci będą rozprowadzać za tydzień diecezjalne kalendarze ścienne na przyszły rok. Kalendarz wielokartkowy kosztuje 5 złotych, a kalendarz jednokartkowy – złotówkę.

 

 

Skip to content