Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2019 r.

Jenin, 22.09.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Trwa Nowenna do Świętego Michała Archanioła przed uroczystością odpustową. Zapraszamy wszystkich od wtorku do soboty o godz. 17.30 do wspólnej modlitwy razem z parafialnym zastępem Rycerstwa Świętego Michała Archanioła.

  2. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.

  3. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w kościele w Jeninie.

  4. Obrzęd poświęcenia różańców dzieciom pierwszokomunijnym odbędzie się podczas Mszy świętych w przyszłą niedzielę.

  5. Uroczystość odpustowa ku czci Św. Michała Archanioła odbędzie się w przyszłą niedzielę w kościele w Jeninie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12 adoracją Najśw. Sakramentu, prowadzoną przez parafialny zastęp Rycerstwa Świętego Michała Archanioła, podczas której będzie okazja do spowiedzi św. Jest to spowiedź obowiązkowa dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Następnie o godz. 12.30 odbędzie się procesja eucharystyczna dookoła kościoła i zostanie odprawiona suma odpustowa. Uroczystości będzie przewodniczył Ksiądz Prałat dr Zbigniew Kobus, proboszcz parafii katedralnej w Gorzowie, wikariusz biskupi.

  6. Spotkanie dla uczniów klas siódmych i ósmych, którzy chcą rozpocząć przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania, oraz młodzieży szkół ponadpodstawowych, która dotychczas nie przystąpiła do bierzmowania, odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele parafialnym w Jeninie. Młodzież uczestniczy w spotkaniu razem ze swoimi rodzicami.

  7. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać dzisiaj przy wyjściu cebulki żonkili, z których dochód jest przeznaczony na prowadzenie Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie.

  8. W poprzednią niedzielę na utrzymanie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego zebraliśmy do puszek 325 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.

Skip to content