Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2019 r.

Jenin, 15.09.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św.
 2. W środę, 18 września, obchodzimy święto Św. Stanisława Kostki, Patrona polskich dzieci i młodzieży.
 3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę w domu parafialnym o godz. 18.30.
 4. I Kongres Trzeźwości Ziem Zachodnich Polski odbędzie się w piątek w Seminarium Duchownym w Gościkowie-Paradyżu. Program kongresu jest wywieszony na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 5. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
 6. VII Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu odbędzie się w najbliższą sobotę.
 7. Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli do Rokitna odbędzie się w przyszłą niedzielę.
 8. Spotkanie dla uczniów klas siódmych i ósmych, którzy chcą rozpocząć przygotowania do przyjęcia bierzmowania, a także dla młodzieży klas ponadpodstawowych, która dotychczas nie przystąpiła do sakramentu bierzmowania, odbędzie się w przyszłą niedzielę w kościele w Jeninie po Mszy św. o godz. 12.30. Młodzież uczestniczy w spotkaniu razem ze swoimi rodzicami.
 9. Spotkania dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędą się dzisiaj po zakończeniu Mszy świętych w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie oraz po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 10. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą w przyszłą niedzielę rozprowadzać cebulki żonkili, z których dochód będzie przeznaczony na prowadzenie Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie. Koszt jednej cebulki wynosi 2 złote.
 11. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła. W poprzednią niedzielę na remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1460 złotych. Natomiast podczas Mszy dożynkowej sołectwo i rolnicy z Jenina ofiarowali na ten cel 700 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content