Ogłoszenia duszpasterskie 8.09.2019 r.

Jenin, 8.09.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Świetlica „Radosna” w domu parafialnym w Jeninie wznawia w tym tygodniu swoją działalność po wakacjach. W środę zapraszamy dzieci na zajęcia kółka plastycznego i sekcji szachowej, natomiast w piątek – na lekcję języka angielskiego. Zajęcia dla dzieci odbywają się co tydzień w środy i w piątki od godz. 16 do 18 i są bezpłatne.
  2. Triduum Modlitewne w sanktuarium Św. Weroniki Giuliani w parafii NMP Królowej Polski przy ulicy Żeromskiego w Gorzowie odbędzie się w czwartek, piątek i sobotę. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  4. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św.
  5. Spotkania dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędą się w przyszłą niedzielę po zakończeniu Mszy świętych w kościele w Chwałowicach i w kościele w Lubczynie oraz po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  6. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  7. Spotkanie parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym.
Skip to content