Ogłoszenia duszpasterskie 11.08.2019 r.

Jenin, 11.08.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W czwartek, 15 sierpnia, obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP czyli Matki Bożej Zielnej. Msze święte w tym dniu w naszej parafii będą odprawiane według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy świętej odbędzie się obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów. Ofiary zbierane na tacę w czwartek będą przeznaczone na potrzeby naszej diecezji. Uroczystość Wniebowzięcia NMP jest świętem nakazanym, w które każdy wierzący posiada obowiązek uczestnictwa we Mszy św.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawione w tym tygodniu w kościele w Jeninie tylko w piątek i w sobotę o godz. 18.
  3. W poprzednią niedzielę na tacę na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego zebraliśmy 740 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  4. Ministranci przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzać prasę katolicką. Tygodnik „Gość Niedzielny” jest sprzedawany dzisiaj razem z płytą CD „Boże, coś Polskę” z pieśniami patriotycznymi oraz religijnymi i kosztuje 5 złotych.
Skip to content