Ogłoszenia duszpasterskie 20.06.2019 r.

Jenin, 20.06.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiejsza uroczystość rozpoczyna oktawę Bożego Ciała. W każdy dzień powszedni oktawy – począwszy od jutra – po Mszy św. o godz. 18 odprawimy nabożeństwo czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, a następnie odbędzie się procesja eucharystyczna dookoła kościoła.  W niedzielę procesje odbędą się: po Mszy św. w Chwałowicach, po Mszy św. w Lubczynie i po Mszy św. o godz. 12.30 wokół kościoła w Jeninie.
  2. Koncert Uwielbienia odbędzie się dzisiaj na Placu Jana Pawła II w Gorzowie o godz. 19.30. Wstęp wolny. Koncert poprzedzi festyn rodzinny od godz. 16.
  3. Ze względu na szczególny charakter jutrzejszego dnia udzielam na jutro wszystkim wiernym przebywającym w naszej parafii dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  4. Diecezjalna Piesza Pielgrzymka w intencji powołań do Rokitna przez Paradyż pod hasłem: „Obietnica i wyzwanie” odbędzie się w piątek, sobotę i niedzielę.

 

Skip to content