Ogłoszenia duszpasterskie 2.06.2019 r.

Jenin, 2.06.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18.
  2. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w domu parafialnym w czwartek po wieczornej Mszy św.
  3. Odwiedziny w domach chorych zgłoszonych na stałe rozpocznie się w piątek o godz. 8. Dodatkowych chorych do spowiedzi i Komunii wielkanocnej można zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.
  4. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18, a następnie Wspólnota Intronizacyjna poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego czyli Zielone Świątki. Z tej okazji dekorujemy nasze kościoły zielenią.
  6. Niedziela Zesłania Ducha Świętego kończy okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej. Przystąpienie do Komunii św. w okresie wielkanocnym jest obowiązkiem każdego wierzącego.
  7. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła w Jeninie, a zbierane przy wyjściach do puszek – na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  8. Za tydzień odbędzie się w Gorzowie Marsz dla Życia i Rodziny, na który są zaproszeni wszyscy, dla których życie od poczęcia do naturalnej śmierci jest największym darem Bożym, oraz wszyscy, dla których rodzina jest najwyższą wartością. Marsz wyruszy o godz. 14.30 sprzed kościoła Św. Maksymiliana Kolbego przy ulicy Czereśniowej na Plac Jana Pawła II, gdzie zaplanowano festyn rodzinny. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie i w ulotkach rozdawanych przy wyjściu z kościoła.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  10. Zbiórka do puszek na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.
Skip to content