Ogłoszenia duszpasterskie 26.05.2019 r.

Jenin, 26.05.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 

  1. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. W piątek, 31 maja, obchodzimy święto Nawiedzenia NMP. Msza święta w piątek będzie odprawiona o godz. 18 w kościele w Jeninie, następnie odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe, a Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  3. X Diecezjalny Dzień Dziecka w sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie, połączony z Rodzinnym Festynem „Bądźmy razem”, odbędzie się w sobotę, 1 czerwca. Podczas uroczystej Eucharystii o godz. 11 nastąpi zakończenie peregrynacji kopii obrazu Świętego Józefa Kaliskiego w naszej diecezji. Rodzice dzieci z naszej parafii, które będą uczestniczyć w uroczystościach w Rokitnie, proszeni są o zapisanie dzieci na listę do czwartku w zakrystii lub telefonicznie. Program jest wywieszony na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  4. W najbliższą sobotę parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich wznawia odprawianie nabożeństw pierwszych sobót miesiąca. Nabożeństwo rozpocznie się w sobotę, 1 czerwca, o godz. 17 w kościele w Jeninie, a następnie o godz. 18 odprawimy Mszę pierwszosobotnią ku czci Niepokalanego Serca NMP z Komunią wynagradzającą.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu będziemy również obchodzić w całej Polsce XII Święto Dziękczynienia. Ofiary zbierane za tydzień do puszek będą przeznaczone na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
Skip to content