Ogłoszenia duszpasterskie 19.05.2019 r.

Jenin, 19.05.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiejsza uroczystość Pierwszej Komunii Świętej rozpoczyna tzw. Biały Tydzień. Dzieci pierwszokomunijne razem ze swoimi rodzicami będą od poniedziałku do piątku uczestniczyć we Mszy św. o godz. 18 i w nabożeństwie majowym.
  2. Spotkanie parafialnego zastępu Świętego Michała Archanioła odbędzie się w domu parafialnym we wtorek po wieczornym nabożeństwie.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, odbędzie się w czwartek w kościele w Jeninie po Mszy św. o godz. 18 i nabożeństwie
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie
  5. Spowiedź dla dzieci rocznicowych, ich rodziców, chrzestnych, rodzin oraz wszystkich chętnych rozpocznie się w sobotę o godz. 9 w kościele w Jeninie.
  6. Kończy się diecezjalna peregrynacja kopii Cudownego Obrazu Świętego Józefa z Narodowego Sanktuarium w Kaliszu. W sobotę, 25 maja, obraz nawiedzi kościół pw. NMP Królowej Polski przy ulicy Żeromskiego w Gorzowie. Jest to uroczystość z udziałem wiernych naszego dekanatu. Peregrynacja rozpocznie się podczas Mszy św. o godz. 18, a następnie o godz. 20 odbędzie się spotkanie dla mężczyzn, których patronem jest Św. Józef. Na uroczystości do Gorzowa są zaproszeni wszyscy parafianie, a szczególnie wszyscy mężczyźni. W związku z peregrynacją w sobotę nie będzie Mszy św. w kościele w Jeninie.
  7. Uroczystość rocznicy Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  8. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Matki. W naszych modlitwach pamiętajmy o matkach, zarówno żyjących, jak i tych, które odeszły od nas do wieczności.
  9. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1720 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content