Ogłoszenia duszpasterskie 5.05.2019 r.

Jenin, 5.05.2019

1. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie. W poniedziałek i w sobotę nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  2. W środę, 8 maja, obchodzimy uroczystość Świętego Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
  4. Msza święta w intencji strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej będzie odprawiona w sobotę na boisku przy Szkole Podstawowej imienia Jana Pawła II w Lubczynie o godz. 12.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Światowy Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej.
  6. Ofiary zbierane na tacę za tydzień będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie.
  7. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  9. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30.
  10. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Chrystusa Króla przy ulicy Woskowej w Gorzowie. Nauki będą głoszone od poniedziałku do piątku o godz. 19.