Ogłoszenia duszpasterskie 21.04.2019 r.

Jenin, 21.04.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiejsza uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczyna okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej. Przystąpienie do Komunii świętej w czasie wielkanocnym jest obowiązkiem każdego wierzącego.
  2. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Ofiary zbierane na tacę w dniu jutrzejszym będą przeznaczone na potrzeby wyższych uczelni katolickich.
  3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 17.30 w kościele w Jeninie.
  4. Msze święte w oktawie Wielkanocy będą odprawiane w tym tygodniu w czwartek, w piątek i w sobotę o godz. 18.
  5. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i piątek od godz. 18.30 do 19.
  6. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  7. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 19 maja podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie, a uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej – 26 maja podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  8. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane za tydzień do puszek będą przeznaczone na działalność charytatywną Caritas.
  9. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 2070 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.

 

Skip to content