Ogłoszenia duszpasterskie 31.03.2019 r.

Jenin, 31.03.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Rekolekcje szkolne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Jeninie i uczniów Szkoły Podstawowej imienia Jana Pawła II w Lubczynie będą miały miejsce w poniedziałek, wtorek i środę. Rekolekcje będzie prowadził ks. Adam Wójcicki, wikariusz parafii w Drezdenku.
 2. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie we wtorek o godz. 17.30 w kościele.
 3. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie w tym tygodniu od środy do soboty o godz. 18.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od środy do soboty od godz. 17.30 do 18.
 5. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w domu parafialnym w czwartek po Mszy św. o godz. 18.
 6. W tym tygodniu nie będzie odwiedzin chorych w domach. Chorych zgłoszonych na stałe i zgłoszonych dodatkowo przez rodziny odwiedzi pod- czas parafialnych rekolekcji wielkopostnych Ojciec Rekolekcjonista.
 7. Msza święta w kościele w Chwałowicach będzie odprawiona w piątek o godz. 16. Przed rozpoczęciem Mszy św. o godz. 15.30 będzie okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej, a po zakończeniu Mszy św. odprawimy nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 8. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzone przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpoczną się w kościele w Jeninie w piątek po Mszy św. o godz. 18.
 9. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w przyszłą niedzielę podczas wszystkich Mszy świętych. Nauki rekolekcyjne będzie głosił Grzegorz Marszałkowski, kapucyn z Krakowa.
 10. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą w przyszłą niedzielę rozprowadzać ozdobne palmy, wykonane przez parafian, i świąteczne kartki, wykonane przez dzieci ze świetlicy „Radosna”. Dochód z nich jest przeznaczony na prowadzenie zajęć dla dzieci w świetlicy „Radosna”.
 11. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w koś- ciele w Jeninie.
 12. Spotkanie przedstawicieli ruchów, wspólnot, grup i stowarzyszeń naszej parafii z Księdzem Biskupem odbędzie się w domu parafialnym w Jeninie dzisiaj po nabożeństwie Gorzkich Żali.
Skip to content