Ogłoszenia duszpasterskie 17.03.2019 r.

Jenin, 17.03.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 16 do 18 w domu parafialnym.
 2. We wtorek, 19 marca, obchodzimy uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP i Patrona mężczyzn.
 3. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym po wieczornej Mszy św.
 4. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas będzie miało miejsce w środę o godz. 18.30 w domu parafialnym.
 5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
 6. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w kościele w Jeninie.
 7. Spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się drugi rok do sakramentu bierzmowania, odbędzie się w sobotę o godz. 16.30 w domu parafialnym w Jeninie.
 8. Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę pod hasłem: „Napełnieni Duchem” odbędzie się w przyszłą niedzielę. Młodzież maturalna z naszej parafii uczestniczy w pielgrzymce razem ze swoimi klasami.
 9. II Przegląd Pieśni Pasyjnej odbędzie się w kościele w Jeninie w przyszłą niedzielę. Początek – podczas Mszy św. o godz. 12.30. Wystąpią chóry i zespoły chóralne z północnej części naszego województwa.
 10. Spotkanie parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się w przyszłą niedzielę po nabożeństwie Gorzkich Żali.
 11. Zbiórka do puszek na cele misyjne będzie dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
 12. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
 13. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1880 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
 14. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
 15. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki będą głoszone przez tydzień o godz. 19 w kościele.
Skip to content