Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2019 r.

Jenin, 10.03.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie we wtorek o godz. 17.30 w domu parafialnym.
  2. Uniwersytet III Wieku zaprasza na wykład Eugeniusza Cytlaka „Pamiątki historyczne Ziemi Bogdanieckiej”, który odbędzie się w środę, 13 marca, o godz. 16.30 w Gminnym Centrum Informacji w Bogdańcu (budynek naprzeciw Urzędu Gminy).
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  4. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Konferencje będą głoszone przez tydzień o godz. 19 w kościele.
  5. Zbiórka do puszek na cele misyjne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. W Środę Popielcową na utrzymanie Domu Księży Emerytów przekazaliśmy 380 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  6. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  7. Spotkanie dla wszystkich rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  8. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
Skip to content