Ogłoszenia duszpasterskie 24.02.2019 r.

Jenin, 24.02.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 15 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie w czwartek, w piątek i w sobotę o godz. 18.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie w czwartek i w piątek od godz. 17.30 do 18.
  4. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  5. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa będzie odprawiona w piątek o godz. 18, a następnie parafialna Wspólnota Intronizacyjna poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  6. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w kościele w Jeninie.
  7. Wyjazd autokarem na Diecezjalną Pielgrzymkę do Kalisza po Obraz Św. Józefa i do sanktuarium Matki Bożej w Licheniu odbędzie się 7 marca o godz. 7 (sprzed baru „Muszelka” obok Ronda Santockiego). Koszt od osoby wynosi 80 złotych i obejmuje przejazd autokarem w obydwie strony oraz obiad w sanktuarium w Licheniu. Powrót nastąpi po zakończonych uroczystościach w godzinach nocnych. Zapisy na pielgrzymkę są przyjmowane w zakrystii do przyszłej niedzieli.
  8. Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę pod hasłem: „Napełnieni Duchem” odbędzie się za miesiąc. Młodzież maturalna z naszej parafii uczestniczy w pielgrzymce razem ze swoimi klasami.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.

 

Skip to content