Ogłoszenia duszpasterskie 3.02.2019 r.

Jenin, 3.02.2019

1. Na antenie Radia PLUS przez cały dzień będą nadawane jutro audycje poświęcone naszej parafii.
  2. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 15 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  3. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich będzie rozbierać dekorację świąteczną w kościele jutro o godz. 17.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  5. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w domu parafialnym.
  6. Spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się drugi rok do sakramentu bierzmowania, odbędzie się w sobotę o godz. 16.30 w domu parafialnym  w Jeninie.
  7. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie.
  8. Zbiórka do puszek na prowadzenie hospicjów odbędzie się w przyszłą niedzielę przy wyjściach z kościoła.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.