Ogłoszenia duszpasterskie 27.01.2019 r.

Jenin, 27.01.2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie według następującego porządku:
 • klasy czwarte i piąte – we wtorek od godz. 17.30 do 18;
 • klasy szóste i siódme – w środę od godz. 17.30 do 18;
 • klasy ósme i gimnazjalne – w czwartek od godz. 17.30 do 18;
 • klasy ponadgimnazjalne – w piątek od godz. 17.30 do 18.
 1. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
 2. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Jezusowego zostanie odprawiona w piątek o godz. 18, a następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, Króla królów i Pana panów, wznawia po przerwie kolędowej cotygodniowe adoracje Najśw. Sakramentu do godz. 19.30.
 3. Kurs przedmałżeński odbędzie się 1 i 2 lutego (piątek i sobota) oraz 9 i 10 lutego (sobota i niedziela) w parafii pw. Św. Józefa przy ulicy Brackiej w Gorzowie. Kurs rozpocznie się w piątek, 1 lutego, podczas Mszy św.    o godz. 18.30, a zakończy w niedzielę, 10 lutego. W obie soboty są przewidziane zajęcia warsztatowe od godz. 9.30 do godz. 14.
 4. W sobotę, 2 lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego zwane w polskiej tradycji Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w sobotę będą odprawiane w naszej parafii według następującego porządku: w kościele w Lubczynie – o godz. 11, w kościele w Chwałowicach – o godz. 16 oraz w kościele w Jeninie – o godz. 18. Podczas każdej Mszy świętej będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia świec i gromnic. W tym dniu przypada również Dzień Życia Konsekrowanego, dlatego ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych.
 5. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
 6. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj w domu parafialnym po zakończeniu Mszy św. o godz. 12.30.
 7. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.
Skip to content