Ogłoszenia duszpasterskie 9.12.2018 r.

Jenin, 9.12.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze roratnie będą odprawiane w tym tygodniu od wtorku do soboty o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. Próba przedstawienia jasełkowego odbędzie się w środę o godz. 15.30 w domu parafialnym.
  3. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i w piątek przez pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św. W przyszłym tygodniu i przez czas odwiedzin kolędowych kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. Spotkanie świąteczne dla młodzieży i dzieci uczęszczających na zajęcia do świetlicy „Radosna” oraz wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w piątek o godz. 16 w domu parafialnym.
  5. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy roratniej.
  6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na utrzymanie diecezjalnego Domu Księży Emerytów.
  7. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  8. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Osiedlu Górczyn w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki będą odbywać się przez tydzień o godz. 19.
  9. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
  10. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą przy wyjściu z kościoła rozprowadzać opłatki wigilijne w kompletach, za które składamy ofiarę na zapłacenie ubezpieczenia naszych kościołów i ubezpieczenia OC na przyszły rok, oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Za małą świecę składamy ofiarę w wysokości 6 złotych, a za dużą – w wysokości 13 złotych. Można także nabyć kartki świąteczne, wykonane przez dzieci ze świetlicy „Radosna”, oraz sianko pod wigilijny obrus.
Skip to content