Ogłoszenia duszpasterskie 25.11.2018 r.

Jenin, 25.11.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 15 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
 2. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane w tym tygodniu od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 18.
 3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę o godz. 19.
 4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornym nabożeństwie.
 5. W piątek, 30 listopada, obchodzimy święto Św. Andrzeja Apostoła.
 6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.
 7. Próba scholi odbędzie się w sobotę o godz. 10 w domu parafialnym.
 8. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w kościele w Jeninie.
 9. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent – czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Podczas wszystkich Mszy świętych za tydzień odbędzie się poświęcenie wieńców adwentowych i opłatków wigilijnych. Wieńce adwentowe do poświęcenia stawiamy w kościele przed ołtarzem.
 10. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
 11. Przez wszystkie niedziele Adwentu po każdej Mszy św. będzie można nabyć przy wyjściu z kościoła opłatki wigilijne w kompletach, za które składamy ofiarę na zapłacenie ubezpieczenia naszych kościołów, i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Za małą świecę składamy ofiarę   w wysokości 6 złotych, a za dużą – w wysokości 13 złotych.
 12. Spotkanie dla dzieci i rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
Skip to content