Ogłoszenia duszpasterskie 18.11.2018 r.

Jenin, 18.11.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie od godz. 17.30 do 18.
 2. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek po wieczornym nabożeństwie.
 3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie wypominkowym.
 4. Rekolekcje adwentowe dla Parafialnych Zespołów Caritas odbędą się od piątku do niedzieli w Domu Rekolekcyjnym w sanktuarium w Rokitnie. Rekolekcje rozpoczną się w piątek o godz. 18, a zakończą w niedzielę o godz. 13.
 5. I Diecezjalne Spotkanie Kobiet odbędzie się w sobotę, 24 listopada, w Babimoście. Gościem spotkania będzie świecka misjonarka Anna Saj ze Wspólnoty „Magnificat – Posługa Kobiet Katolickich”. Początek –  o godz. 9.30.
 6. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 7. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego i dzień poświęcony Seminarium Duchownemu w Gościkowie-Paradyżu. Ofiary zbierane za tydzień na tacę będą przeznaczone na utrzymanie Seminarium.
 8. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego zebraliśmy na tacę 1560 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
 9. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
 10. Spotkanie dla rodziców młodzieży, która przygotowuje się drugi rok do  bierzmowania, odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 11. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w kaplicy parafii katedralnej w Gorzowie. Nauki będą odbywały się przez tydzień o godz. 19 w sali parafialnej przy ulicy Obotryckiej 10.
Skip to content