Ogłoszenia duszpasterskie 4.11.2018 r.

Jenin, 4.11.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane po każdej Mszy św. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
  2. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę o godz. 19 w domu parafialnym.
  3. Zaduszki nauczycielskie w intencji zmarłych nauczycieli i pracowników oświaty odbędą się w czwartek o godz. 18 w kaplicy parafii katedralnej w Gorzowie.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu nabożeństwa wypominkowego.
  5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się drugi rok do bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 16.30 w domu parafialnym w Jeninie.
  6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza św. za Ojczyznę, zamówiona przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 8 w kościele w Jeninie. W związku z Narodowym Świętem  Niepodległości wywieszamy na naszych domach flagi państwowe.
  8. Wojewódzkie obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości odbędą się za tydzień w Gorzowie. Część oficjalna rozpocznie się o godz. 12 na Placu Grunwaldzkim, a następnie o godz. 13.30 w Parku Słowiańskim przygotowane będą rekonstrukcje bitew polsko-bolszewickich, koncert muzyczny, Bieg Niepodległości i przedstawienie teatralne. Ok. godz. 20 przybędzie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej dr Andrzej Duda, aby wspólnie z Lubuszanami uczestniczyć na Placu Słowiańskim w śpiewie pieśni patriotycznych.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  10. Mieszkańcy naszej gminy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Stowarzyszeniem „Promyk” z Witnicy będą dzisiaj po zakończeniu obydwu Mszy świętych sprzedawać ciasto i gofry, z których dochód będzie przeznaczony na pomoc pogorzelcom z Podjenina.
Skip to content