Ogłoszenia duszpasterskie 21.10.2018 r.

Jenin, 21.10.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Podczas nabożeństw różańcowych będziemy się modlili w tym tygodniu w intencjach misji.
  2. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu nabożeństwa różańcowego.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W związku z tym za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na działalność Papieskiego Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
  5. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1740 złotych, natomiast do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – 647 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  6. Zbliża się miesiąc pamięci o zmarłych. Jedną z form pomocy zmarłym jest modlitwa wypominkowa. Ministranci przy wyjściach z kościoła będą rozdawać dzisiaj kartki na wypominki, które czytelnie wypełnione składamy w zakrystii lub w kopercie na tacę. Nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane w naszej parafii przez cały listopad.
Skip to content