Ogłoszenia duszpasterskie 14.10.2018 r.

Jenin, 14.10.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 2. We wtorek, 16 października, przypada 40. rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na papieża Jana Pawła II.
 3. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek po zakończeniu nabożeństwa różańcowego.
 4. Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w Lubczynie będzie świętować w środę, 17 października, Dzień Patrona. Uroczystość rozpocznie się podczas Mszy św. o godz. 9 w miejscowym kościele, a następnie w szkole będzie miał miejsce XV Gminny Przegląd Piosenki Religijnej.
 5. W czwartek, 18 października, obchodzimy święto Św. Łukasza Ewangelisty, Patrona służby zdrowia. Podczas nabożeństwa różańcowego będziemy modlić się w tym dniu w intencji pracowników służby zdrowia.
 6. Nabożeństwo różańcowe i półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzone przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpoczną się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
 7. Parafialny Dzień Seniora będzie miał miejsce w sobotę, 20 października. Zapraszamy wszystkich seniorów naszej parafii na Mszę św. o godz. 12 w kościele w Jeninie, a następnie na obiad w sali wiejskiej. Podczas drugiej części spotkania wystąpi zespół Kapela Retro z Gorzowa. Dzień Seniora organizują wspólnie Parafialny Zespół Caritas i parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
 8. Przyszła niedziela jest Niedzielą Misyjną. Ofiary zbierane za tydzień na tacę będą przeznaczone na działalność misyjną Kościoła.
 9. Zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin Fundacji Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia” odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.
 10. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
 11. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii Św. Maksymiliana Kolbego przy ulicy Czereśniowej w Gorzowie. Nauki będą głoszone przez tydzień o godz. 19.
Skip to content