Ogłoszenia duszpasterskie 7.10.2018 r.

Jenin, 7.10.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie różańcowym.
  3. Rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę w Wyższym Seminarium Duchownym w Gościkowie-Paradyżu. Wszystkie terminy rekolekcji powołaniowych są wywieszone na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się drugi rok do bierzmowania odbędzie się w sobotę w domu parafialnym po zakończeniu nabożeństwa różańcowego.
  5. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła w Jeninie, natomiast zbierane do puszek – na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin Fundacji Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  7. W poprzednią niedzielę do puszek na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gorzowie zebraliśmy 390 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  8. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii pw. Św. Maksymiliana Kolbego przy ulicy Czereśniowej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki będą głoszone przez tydzień o godz. 19.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
Skip to content