Ogłoszenia duszpasterskie 23.09.2018 r.

Jenin, 23.09.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Trwa Nowenna do Świętego Michała Archanioła w kościele w Jeninie przed uroczystością odpustową. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od wtorku do piątku od godz. 17.30.
  2. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  3. Uroczystość odpustowa w kościele w Jeninie odbędzie się w najbliższą   sobotę. Początek – o godz. 17 adoracją Najśw. Sakramentu, prowadzoną  przez parafialny zastęp Rycerstwa Świętego Michała Archanioła, podczas której będzie okazja do spowiedzi św. Jest to spowiedź obowiązkowa dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Procesja eucharystyczna dookoła kościoła i suma odpustowa rozpocznie się o godz. 18. Uroczystości będzie przewodniczył ks. Grzegorz Białobłocki, proboszcz parafii w Lemierzycach, a słowo Boże skieruje do nas ks. dr Zbigniew Cieszkowski, dyrektor Centrum Duchowości Maryjnej w Rokitnie.
  4. Obrzęd poświęcenia różańców dzieciom pierwszokomunijnym odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 12.30 w kościele w Jeninie.
  5. Zbiórka do puszek na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gorzowie odbędzie się w przyszłą niedzielę.
  6. W poprzednią niedzielę na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i diecezjalnego Instytutu Filozoficzno-Teologicznego zebraliśmy do puszek 275 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  7. Ścienne kalendarze katolickie na przyszły rok można nabyć dzisiaj przy wyjściu z kościoła. Kalendarz wielokartkowy kosztuje 5 złotych, a kalendarz jednokartkowy – złotówkę.

 

Skip to content