Ogłoszenia duszpasterskie 9.09.2018 r.

Jenin, 9.09.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Msze święte w tym tygodniu w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
 2. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas będzie w środę o godz. 18.30.
 3. W piątek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa po zakończeniu Mszy św. o godz. 18 poprowadzi w piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej i pierwszą po wakacyjnej przerwie adorację Najśw. Sakramentu.
 4. Pielgrzymka Mężczyzn do sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu pod hasłem: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą” będzie miała miejsce w najbliższą sobotę.
 5. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
 6. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i diecezjalnego Instytutu Filozoficzno-Teologicznego będzie za tydzień przy wyjściu z kościoła.
 7. Koncert inspirowany wartościami płynącymi z Ewangelii w wykonaniu młodzieży naszej parafii w związku z obchodzonym obecnie Rokiem Świętego Stanisława Kostki, Patrona polskiej młodzieży, pod hasłem: „Do wyższych rzeczy jestem stworzony – młodzież Świętemu Stanisławowi” odbędzie się w przyszłą niedzielę w kościele w Jeninie po Mszy św. o godz. 12.30.
 8. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP przy ulicy Mieszka I-go 59 w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18.30. Konferencje będą głoszone w dni powszednie o godz. 19 w sali parafialnej.
 9. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do sanktuarium w Rokitnie odbędzie się w pierwszą sobotę października. Z naszej parafii do Rokitna wyjedzie autobus, na który można się zapisywać, wpłacając przy zapisie 20 złotych od osoby.
 10. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
 11. Spotkanie dla rodziców klas trzecich odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 12. Spotkanie parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będzie dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym.
Skip to content