Ogłoszenia duszpasterskie 19.08.2018 r.

Jenin, 19.08.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od środy do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej.
  3. Osoby, które chcą otrzymywać pomoc żywnościową za pośrednictwem Caritas naszej parafii, powinny zgłosić się w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Bogdańcu do 30 sierpnia w celu załatwienia wszystkich koniecznych formalności.
  4. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1480 złotych, natomiast w uroczystość Wniebowzięcia NMP na potrzeby naszej diecezji – 740 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content