Ogłoszenia duszpasterskie 22.07.2018 r.

Jenin, 22.07.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W środę, 25 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie Św. Krzysztofa, patrona kierowców, podróżujących i pielgrzymów. W tym dniu odbędzie się tradycyjna parafialna pielgrzymka rowerowa z Jenina do Chwałowic. Wyjazd uczestników nastąpi o godz. 17 sprzed kościoła w Jeninie, a następnie pielgrzymi udadzą się na krótki odpoczynek i modlitwę do kościoła w Lubczynie. Po dotarciu wszystkich do Chwałowic, o godz. 18 rozpocznie się w miejscowym kościele Msza św. z kazaniem, po której odbędzie się poświęcenie rowerów, samochodów i innych pojazdów. Na zakończenie w sali wiejskiej w Chwałowicach będzie miał miejsce piknik, przygotowany przez parafian z Jenina.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie w czwartek, w piątek i w sobotę o godz. 18. W pozostałe dni tygodnia nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  3. W czwartek, 26 lipca, czcimy Świętych Joachima i Annę, Rodziców Najśw. Maryi Panny i Dziadków Pana Jezusa. W tym dniu modlimy się za naszych Rodziców i Dziadków oraz za emerytów i rencistów.
  4. Od dzisiaj można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy.
Skip to content