Ogłoszenia duszpasterskie 24.06. 2018 r.

Jenin, 24.06.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w tym tygodniu o godz. 18 będą odprawiane tylko we wtorek i w środę. W pozostałe dni tygodnia nie będzie wieczornych Mszy świętych w kościele w Jeninie.
  2. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie wyjątkowo nieczynne.
  3. W piątek, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. z kazaniem będzie odprawiona w piątek w kościele w Jeninie o godz. 9. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrze-by Stolicy Apostolskiej, tzw. „świętopietrze”.
  4. W piątek przypada także uroczystość odpustowa ku czci Świętych Piotra i Pawła w kościele w Lubczynie. Początek uroczystości – o godz. 18.30 adoracją Najśw. Sakramentu, podczas której będzie okazja do spowiedzi św. Następnie o godz. 19 rozpocznie się procesja eucharystyczna dookoła kościoła i zostanie odprawiona suma odpustowa. Uroczystościom będzie przewodniczył Ksiądz Kanonik Grzegorz Polowczyk, proboszcz parafii pw. NMP Królowej Polski w Gorzowie i wicedziekan naszego dekanatu.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  6. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę pod hasłem: „W służbie Bogu i Ojczyźnie” rozpoczyna się w przyszłą niedzielę. Program pielgrzymki jest wywieszony na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

 

Zapowiedzi przedślubne:

Piotr Jan Sawicki, stanu wolnego, zamieszkały w Przelewicach

i Marta Katarzyna Arcab, stanu wolnego, zamieszkała w Jeninie

zapowiedź druga

Krzysztof Paweł Bałazy, stanu wolnego, zamieszkały w Szczecinie

i Patrycja Janina Sowa, stanu wolnego, zamieszkała w Lubczynie

zapowiedź druga

Przemysław Kaniowski, stanu wolnego, zamieszkały w Jeninie

i Paulina Weronika Tomkiewicz, stanu wolnego, zamieszkała w Gorzowie

zapowiedź druga

Maciej Piotr Busiowicz, stanu wolnego, zamieszkały w Jeninie

i Patrycja Drozda, stanu wolnego, zamieszkała w Gorzowie

zapowiedź druga

Skip to content