Ogłoszenia duszpasterskie 6.05.2018 r.

Jenin, 6.05.2018

1. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej w tym tygodniu będzie według następującego porządku:
  • klasy czwarte i piąte – we wtorek od godz. 17.30 do 18;
  • klasy szóste i siódme – w środę od godz. 17.30 do 18;
  • klasy gimnazjalne – w czwartek od godz. 17.30 do 18;
  • klasy ponadgimnazjalne – w piątek od godz. 17.30 do 18.
  1. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
  2. We wtorek, 8 maja, obchodzimy uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.
  3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę w domu parafialnym po zakończeniu nabożeństwa majowego.
  4. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie miała miejsce w czwartek o godz. 17 w kościele w Jeninie.
  5. Adoracja Najśw. Sakramentu, przygotowana przez Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
  6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w sobotę w domu parafialnym po nabożeństwie majowym.
  7. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  8. Spotkanie dla rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się za tydzień po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  9. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  10. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie.
  11. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  12. Nabożeństwo majowe będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  13. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj w parafii Chrystusa Króla przy ulicy Woskowej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki będą głoszone od poniedziałku do piątku o godz. 19.