Ogłoszenia duszpasterskie 3.05.2018 r.

Jenin, 3.05.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie w piątek i w sobotę od godz. 17.30 do 18.
  2. Odwiedziny w domach chorych zgłoszonych na stałe rozpoczną się jutro o godz. 8. Dodatkowych chorych do spowiedzi i Komunii wielkanocnej można zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.
  3. W piątek, 4 maja, czcimy Św. Floriana, patrona strażaków.
  4. Nabożeństwa majowe będą odprawione w piątek i w sobotę po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  5. Adoracja Najśw. Sakramentu, przygotowana przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, Króla królów i Pana panów, rozpocznie się jutro po nabożeństwie majowym.
  6. Biskup Diecezjalny udziela wiernym w dniu jutrzejszym dyspensy od za-chowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w niedzielę po Mszy św.
  8. Pielgrzymka parafialnych wspólnot „Przyjaciół Paradyża” do Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu odbędzie się w niedzielę.
  9. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w niedzielę w parafii pw. Chrystusa Króla przy ulicy Woskowej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki będą głoszone od poniedziałku do piątku o godz. 19.
  10. Nabożeństwo majowe będzie odprawione dzisiaj przy kaplicy Jezusa Miłosiernego na skrzyżowaniu ulic Jaworowej i Zacisze o godz. 16. Po zakończeniu nabożeństwa odbędzie się spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” i Wspólnoty dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa.

 

Zapowiedzi przedślubne:

Marcin Pakos, stanu wolnego, zamieszkały w Jeninie

i Dominika Julia Berowska, stanu wolnego, zamieszkała w Jeninie

zapowiedź trzecia

Karol Juszkiewicz, stanu wolnego, zamieszkały w Słońsku

i Agata Madzelan, stanu wolnego, zamieszkała w Jeninie

zapowiedź trzecia

Jakub Kapłan, stanu wolnego, zamieszkały w Myśliborzu

i Małgorzata Czaja, stanu wolnego, zamieszkała w Jeninie

zapowiedź trzecia

Skip to content