Ogłoszenie duszpasterskie 8.04.2018 r.

Jenin, 8.04.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Finał II Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Biblista Junior” dla uczniów szkół podstawowych odbędzie się w czwartek w Seminarium Duchownym w Paradyżu. Do diecezjalnego finału zakwalifikowały się: Alicja Tomczyszyn ze Szkoły Podstawowej w Lubczynie, która zajęła pierwsze miejsce na etapie rejonowym, oraz Joanna Kaniewska, Wiktoria Kołodziej i Weronika Prończuk ze Szkoły Podstawowej w Jeninie.
  2. Badanie wzroku w kierunku profilaktyki zaćmy i jaskry odbędzie się w czwartek w Ośrodku Zdrowia w Bogdańcu od godz. 14 do 16. Rejestracja odbywa się pod numerem telefonu: 95/751-00-54.
  3. Biuro parafialne jest czynne w czwartki i w piątki przez pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św. o godz. 18.
  4. W najbliższy piątek, 13 kwietnia, przypada 7. rocznica uroczystej Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, Króla królów i Pana panów, w naszej parafii. Dziękczynna Eucharystia będzie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie Wspólnota Intronizacyjna poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  5. Spotkanie młodzieży, przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, odbędzie się w sobotę w domu parafialnym po wieczornej Mszy św.
  6. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  7. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii OO. Kapucynów w Gorzowie (Biały kościół) podczas Mszy św. o godz. 18.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  9. Parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa zaprasza dzisiaj do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji Ojczyzny. Modlitwa rozpocznie się o godz. 15, w Godzinie Miłosierdzia, w trzech miejscach w Jeninie: przy kościele, przy kaplicy Jezusa Miłosiernego (na skrzyżowaniu ulic Jaworowej i Zacisze) oraz przy krzyżu (na skrzyżowaniu ulic Gorzowskiej i Nowej).
  10. Wolontariusze Caritas będą zbierać dzisiaj przy wyjściu z kościoła ofiary na działalność charytatywną diecezjalnej Caritas.
Skip to content