Ogłoszenia duszpasterskie 2.04.2018 r.

Jenin, 2.04.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Świetlica „Radosna” w domu parafialnym w Jeninie będzie otwarta po przerwie świątecznej w środę i w piątek od godz. 16 do 18.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 3. Odwiedziny w domach chorych zgłoszonych na stałe rozpoczną się w piątek o godz. 8. Dodatkowych chorych do spowiedzi i do Komunii wielka- nocnej można zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.
 4. Godzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
 5. Biuro parafialne będzie czynne w piątek od godz. 18.30 do 19.
 6. Ze względu na oktawę Wielkanocy udzielam w piątek wszystkim parafianom dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w najbliższą niedzielę.
 8. Najbliższa niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego i patronalnym świętem Caritas, rozpoczynającym Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane w tym dniu do puszek będą przeznaczone na działalność charytatywną Caritas.
 9. Ofiary zbierane na tacę będą natomiast przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie.
 10. Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę odbędzie się w niedzielę. Młodzież maturalna naszej parafii uczestniczy w pielgrzymce razem ze swoimi klasami.
 11. Parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa zaprasza wszystkich w Niedzielę Miłosierdzia do wspólnej modlitwy za Ojczyznę. W trzech miejscach na terenie Jenina o godz. 15 będziemy w tej intencji wspólnie odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
Skip to content