Ogłoszenia duszpasterskie 1.04.2018 r.

Jenin, 1.04.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Jutro, w drugi dzień świąt wielkanocnych, obowiązuje niedzielny porządek Mszy świętych. Ofiary zbierane na tacę w dniu jutrzejszym będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
 2. Msze święte w oktawie Wielkanocy będą odprawiane w tym tygodniu w piątek i w sobotę o godz. 18. W pozostałe dni nie będzie Mszy świętych w kościele w Jeninie.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 4. Odwiedziny w domach chorych zgłoszonych na stałe rozpoczną się w piątek o godz. 8. Dodatkowych chorych do spowiedzi i Komunii wielkanocnej można zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.
 5. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie w piątek i w sobotę pół godziny przed wieczorną Mszą św.
 6. Godzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
 7. Biuro parafialne będzie czynne w piątek od godz. 18.30 do 19.
 8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
 9. Przyszła niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego.
 10. Uroczystość Pierwszej Komunii św. odbędzie się 20 maja podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie, natomiast uroczystości Rocznicy Pierwszej Komunii św. będą miały miejsce 27 maja podczas Mszy św. o godz. 11 w kościele w Lubczynie oraz podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 11. Nasza parafia organizuje podczas wakacji kolonię w Szklarskiej Porębie od 4 do 17 sierpnia. Rodzice mogą zapisywać dzieci u kierownika kolonii, p. Mirosławy Jach, lub u wychowawczyni, p. Agnieszki Pilarczyk.
Skip to content