Ogłoszenia duszpasterskie 11.03.2018 r.

Jenin, 11.03.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Osoby chętne do wykonywania ozdobnych palm na Niedzielę Palmową zapraszamy jutro o godz. 10 do domu parafialnego w Jeninie.
 2. Msze święte w tym tygodniu w dni powszednie będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18.
 3. Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii odbędzie się w środę o godz. 18.30 w domu parafialnym w Jeninie.
 4. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie w czwartek o godz. 17.30 w domu parafialnym.
 5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, prowadzone przez kandydatów do bierzmowania, będzie odprawione w piątek w kościele w Jeninie po Mszy św. o godz. 18. Na nabożeństwo w najbliższy piątek zapraszamy szczególnie młodzież i dzieci. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi półgodzinną adorację Najśw. Sakramentu.
 6. I Synod Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej rozpoczyna obrady w najbliższą sobotę, 17 marca, w Zielonej Górze.
 7. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczynają się podczas wszystkich Mszy świętych w przyszłą niedzielę. Rekolekcje będzie prowadził redemptorysta i misjonarz, o. Stefan Karpeta.
 8. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
 9. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj w domu parafialnym w Jeninie po Mszy św. o godz. 12.30.
 10. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w koś- ciele w Jeninie.
 11. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie (Czerwony kościół). Nauki będą głoszone w dni powszednie o godz. 19 w kościele.
 12. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą od dzisiaj rozprowadzać świece na stół wielkanocny, za które składamy ofiarę w wysokości 15 złotych. Można także nabyć kartki świąteczne, wykonane przez dzieci ze świetlicy „Radosna”. Natomiast w przyszłą niedzielę wolontariusze będą rozprowadzać ozdobne palmy na Niedzielę Palmową, z których dochód będzie przeznaczony na prowadzenie zajęć dla dzieci w świetlicy.
 13. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.

Zapowiedzi przedślubne:

Daniel Piwoński, stanu wolnego, zamieszkały w Jeninie

i Justyna Monika Piechota, stanu wolnego, zamieszkała w Ściechówku

– zapowiedź trzecia

Skip to content